Veselý Jaromír - 1

Buček Roman - 1

Hochman Josef - 1

Riedl Marek - 1

Další zápas jsme na domácím hřišti přivítali družstvo Olbramkostela. Olbram měl celkem nevyrovnané výkony, a proto jsme nechtěli nic podcenit. Hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. První gól na sebe nenechal dlouho čekat, když po faulu rozehrával přímý kop Škopek a jeho nepovedený centr skončil až za zády hostujícího golmana ( Škopek samozřejmě tvrdí že to chtěl J J ). Dále jsme tlačili a podnikali nebezpečné průniky a po jednom zatáhl míč Karel Cihlář a poté našel v šestnáctce volného Romana Bučka, který šajtlou zvýšil na 2:0. Po dalším rohovém kopu pěkně hlavičkoval Jarda Roupec, ale jeho pokus vykopl z brankové čáry obránce. Odražený míč se však dostal k Kocourovi (Martin Kocián) a ten svůj premiérový start v základní sestavě ozdobil gólem. Bohužel si při přímém kopu obnovil zranění Oskar, a tak musel střídat. Na stopera se tedy postavil Škopek a na post pravého obránce Roman Potácel. Tím se nám vlastně rozpadla celá obrana, když Marek Šumpich byl stále zraněný a na pozici levého obránce zaskakoval Pepa Hochman. To se také projevilo na naši rozehrávce, která většinou byla po ose Oskar-Škopek-Bačák a následně míč putoval na zálohu. Nyní se však začalo nakopávat, což nám vůbec nesedělo a soupeř se začal dostávat do náznaků šancí. Po jedné akci z pravé strany se dostal soupeř ke střele, kterou si srazil Pepa do brány. Do přestávky se ještě však 2x trefil Kozlík a tak jsme šli do šatny za stavu 5:1. Do druhé půlky jsme vstoupili opět aktivně, ale dlouho jsme se nedokázali prosadit. Až po rohovém kopu se míč odrazil k Marku Riedlovi, který střelou k tyči zvýšil na 6:1. Dále jsme tlačili a dle “taktických pokynu“ všechno na Kozla, aby dosáhl hattricku  a zaplatil basu J. To se nakonec povedlo při rohovém kopu, když Šťoura pustil centr na přední tyč a ten prolétl až na zadní, kde číhal Kozlík, který míč sice netrefil, ale dotlačil ho až do brány. Další pěkná akce následovala o pár minut později. Jarda centroval míč z pravé strany na Štoury, ten přenechal lépe postavenému Kájovi, který však míč ještě přiklepl Pepovi a ten nechytatelnou bombou zpoza šestnáctky zvýšil na 8:1. Kozlík se však snažil ještě vstřelit 4-tý gól, čím by smazal basu, kterou měl koupit. To se mu povedlo asi v 85 minutě, když ho krásně vyslal za obranu Mara Riedl a Kozlík nedal golmanovi šanci. Poté se ještě krásnou střelou prezentoval Štěpán Podsklan, avšak jeho střela skončila pouze na břevně. Zápas tedy skončil 9:1 .

Na závěr musím připomenout vysoce profesionální výkone našeho pomezního rozhodčího Marka Šumpicha :-)

(Omlouvám se za špatné pořadí gólů :-) Už jsem to zapomněl :-) )